5 hodnotení

Pletená zavinovačka Vrkoč - modrá

Zavinovačka pre bábätko

75 x75 cm±5%

OEKO-TEX®100

Skladom (1 ks)
Kód: 486
Značka: LUMIMA
€32,80
Kategória: Zavinovačky
Záruka: 2 roky
Farba: Modrá

Súčasťou ideológie našej firmy je umožniť bližší kontakt mamičky k svojmu drobčekovi. Zavinovačky sú preto bez pevnej podložky. Výnimkou nie je ani zavinovačka Vrkoč :).

Rovnakým znakom Vrkočovej zavinovačky je aj to, že na jej výrobu používame len tie najkvalitnejšie materiály na čele s nemeckou certifikovanou priadzou OEKO-TEX®100, čo zaručuje jej zdravotnú nezávadnosť a navyše je mäkučká a príjemná na dotyk.

Zavinovačka Vrkoč sa skladá z 3 častí. Vrchná časť je pleteninka s príjemným a obľúbeným vzorom, vnútorná strana je tvorená jemným úpletom a výplň je z antialergického holofilového dutého vlákna. Zapínanie zavinovačky je vyriešené ručne našitou pinetkou (babka a dedko), ktorá sa dá jednoducho vypárať a keď bábätko vyrastie ďalej ju môžete používať ako štýlový paplónik, alebo hraciu podložku.

Pri tomto vzore zavinovačky sme sa rozhodli okrem klasických farieb ako biela, ružová a modrá použiť aj prevedenie v sivej. Čiže je dostupná v 4 farebičkách pastelových odtieňoch.

Rozmer: 75 x 75 cm±5%

Zloženie: Priadza: 50% bavlna, 50% akryl, Vnútorná strana úplet: 95% bavlna, 5% elastan, výplň: antialergické holofilové duté vlákno.

Zavinovačku odporúčame prať na bežnom praní na 30º a sušiť vo vodorovnej polohe. Pri praní doporučujeme otáčky nadstaviť na menej ako 600 (aby sa nezničila výplň zavinovačky).

Navrhnuté a vyrobené na SLOVENSKU.