O NÁS

Príbeh našej rodinnej značky sa začal písať vo chvíli, keď sa začal písať aj ten náš. Už po páde železnej opony sa naša babička pustila do podnikania s detským oblečením. Postupom času ju nasledovala aj jej dcéra. Tam ale všetko ešte len začalo. Nedostatok detského oblečenia a doplnkov tej najvyššej kvality vyrobených u nás ju inšpiroval k uplatneniu svojich skúsenosti, a tak vznikla rodinná značka Lumima.

 

Už je to takmer 10 rokov čo zakladateľka, matka a dnes aj jej traja synovia robia všetko pre výrobu tých najkvalitnejších produktov pre vašich drobčekov. Všetky naše produkty, od návrhu až po našitie etikety, vyrábame s láskou, u nás a za použitia tých najkvalitnejších materiálov. Sme moc radi, že aj prostredníctvom našich výrobkov môžeme byť súčasťou vašich rodinných príbehov.

 

Tu ale náš príbeh nekončí. Vďaka našim skvelým zákazníkom môžeme aj naďalej prinášať našu filozofiu jemnosti a kvality až k vám pre vašich najbližších. Každú dečku, svetrík, alebo zavinovačku vyrábame s rovnakou láskou a radosťou ako na začiatku. Ďakujeme vám za vašu priazeň a veríme, že vám budú naše výrobky prinášať rovnakú radosť, ako nám.

 

Od rodiny pre rodiny.

Vaša Lumima.