Náš príbeh

Sme rodinná firma, ktorá s láskou pre Vaše bábätko vyrába detský pletený textil, konkrétne detské deky, detské svetríky, zavinovačky a vankúšiky.

 

Dlhé roky sme detský textil len predávali, ale túžba poskytnúť bábätkám niečo lepšie, zdravšie a originálnejšie nás priviedla k založeniu firmy LUMIMA. Náš príbeh sa teda začal písať v roku 2012, kedy bola firma LUMIMA založená. V tom čase sme hľadali spoľahlivých dodávateľov, ktorí by zodpovedali našim požiadavkám na kvalitu a vhodnosť materiálov. Od tej doby sme skúšali veľa rôznych výrobcov priadze, až kým sme sa dopracovali ku kvalitnému nemeckému dodávateľovi, ktorý vyrába pre bábätká vhodnú, zdravotne nezávadnú certifikovanú OEKO-TEX® priadzu, ktorú dodnes používame.

Našim cieľom je aby Vaše bábätko malo pocit výnimočnosti, preto navrhujeme originálne pletené motívy, ktoré kombinujeme s jemnými pastelovými farbami. Veríme, že naše produkty, ktoré sú vyrábané na SLOVENSKU sa vám budú páčiť a splnia všetky Vaše očakávania. Do budúcnosti plánujeme rozširovať našu ponuku o stále nové a nové vzory a farby.

Vaša Lumima.

Záznamy neboli nájdené...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie