Náš príbeh

Sme rodinná firma, ktorá s láskou pre Vaše bábätko vyrába detský pletený textil, konkrétne detské deky, detské svetríky, zavinovačky a vankúšiky.

 

Dlhé roky sme detský textil len predávali, ale túžba poskytnúť bábätkám niečo lepšie, zdravšie a originálnejšie nás priviedla k založeniu firmy LUMIMA. Náš príbeh sa teda začal písať v roku 2012, kedy bola firma LUMIMA založená. V tom čase sme hľadali spoľahlivých dodávateľov, ktorí by zodpovedali našim požiadavkám na kvalitu a vhodnosť materiálov. Od tej doby sme skúšali veľa rôznych výrobcov priadze, až kým sme sa dopracovali ku kvalitnému nemeckému dodávateľovi, ktorý vyrába pre bábätká vhodnú, zdravotne nezávadnú certifikovanú OEKO-TEX® priadzu, ktorú dodnes používame.

Našim cieľom je aby Vaše bábätko malo pocit výnimočnosti, preto navrhujeme originálne pletené motívy, ktoré kombinujeme s jemnými pastelovými farbami. Veríme, že naše produkty, ktoré sú vyrábané na SLOVENSKU sa vám budú páčiť a splnia všetky Vaše očakávania. Do budúcnosti plánujeme rozširovať našu ponuku o stále nové a nové vzory a farby.

Vaša Lumima.

Záznamy neboli nájdené...